Spotkanie autorskie z Januszem L. Wiśniewskim

W ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Program Absolwencki i Biblioteka Uniwersytecka zapraszają na spotkanie autorskie z Januszem Leonem Wiśniewskim, autorem bestsellerowych książek (m.in. "Samotność w sieci", "Stany splątane"), torunianinem uhonorowanym "Katarzynką" oraz ambasadorem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Spotkanie odbędzie się 8 maja o godz. 17:00 w Bibliotece Uniwersyteckiej (ul. Gagarina 13, II piętro). Wydarzenie poprowadzi prof. dr hab. Maciej Wróblewski z Instytutu Literaturoznawstwa WH UMK.

Pisarz opowie o swoich książkach, w tym przede wszystkim o ostatnim zbiorze opowiadań "Stany splątane", i inspiracjach, które doprowadziły do jego powstania. Autor uchyli także rąbka tajemnicy o najnowszym wydawnictwie, które ukaże się niebawem.

Na miejscu będzie można kupić książki autora.

Więcej informacji

Z uwagi na obowiązujący na terenie całego kraju 2. stopień alarmu BRAVO, osoby spoza UMK będą proszone o okazanie dokumentu tożsamości i wpisanie się na listę uczestników.

wszystkie wydarzenia