Dłonie trzymające otwartą książkę Życie kampusu

Stypendia ministra - czas zgłoszeń

Od 1 października studentki i studenci będą mogli składać wnioski o przyznanie stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe.

Do 7 października studenci, którzy chcieliby wnioskować o stypendium ministra, powinni zgłosić się do odpowiednich koordynatorów uczelnianych za pomocą wiadomości e-mail wysłanej z konta pocztowego na serwerze uniwersyteckim. Koordynatorami uczelnianymi są:

Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, kierunek studiów oraz telefon kontaktowy studenta. Koordynatorzy przekażą studentom loginy i hasła do systemu OSF. Do 13 października studenci są zobowiązani do wypełnienia odpowiednich części wniosków oraz wygenerowania ich z systemu oraz przesłania do koordynatorów przy pomocy poczty elektronicznej. Następnie koordynatorzy, po weryfikacji danych osobowych studentów przez dziekanaty, wyślą wnioski o stypendia do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W roku akademickim 2022/2023 wnioski o stypendium ministra dla najlepszych studentów będą składane poprzez system ZSUN/OSF. Moduł "wniosek o stypendium ministra dla studenta" będzie dostępny w tym systemie od 1 października 2022 r.

Szczegółowe informacje i niezbędne dokumenty

Więcej o stypendiach na stronie MEiN

Edukacja o Holocauście

Najliczniejsza wyprawa na Spitsbergen