Wakacyjna joga na trawie

Od 2 lipca do 24 września w każdy wakacyjny wtorek Uniwersyteckie Centrum Sportowe zaprasza na zajęcia jogi na świeżym powietrzu. Praktyka potrwa od 19:00 do 20:00.

Uczestnicy zajęć pod okiem wykwalifikowanej instruktorki Marceliny Laskiewicz będą mieli okazję zagłębić się w świat jogi i błogiego relaksu. Spotkania zaplanowano w przestrzeni UCS obok kortów tenisowych, jednak w zależności od pogody miejsce zajęć może ulec zmianie.

Wstęp jest wolny.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przybycie w wygodnym stroju sportowym z własną matą do ćwiczeń i butelką wody.

wszystkie wydarzenia