Życie kampusu

Oceń Portal UMK

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej korzystania z Portalu Informacyjnego UMK. Wyniki pozwolą nam lepiej dostosować go do Państwa potrzeb i oczekiwań – zarówno pod względem zawartości merytorycznej, jak i organizacji strony oraz nawigacji.

Portal Informacyjny UMK powstał w 2020 r. dzięki projektowi Universitas Copernicana Thoruniensis In Futuro II – modernizacja Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ramach Zintegrowanego Programu Uczelni. Zaprojektowany został jako platforma służąca prezentacji potencjału naukowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz bieżących wiadomości z życia uczelni. Od początku można tu znaleźć materiały przybliżające osiągnięcia naukowe badaczek i badaczy z UMK, a także aktualne informacje o sukcesach naszej społeczności, najważniejszych wydarzeniach i inicjatywach realizowanych na Uniwersytecie.

Artykułom o charakterze popularnonaukowym oraz bieżącym informacjom towarzyszą kalendarz zawierający zapowiedzi konferencji, spotkań, wystaw i innych imprez oraz rozsyłany co piątek newsletter podsumowujący publikacje z minionego tygodnia.

W ramach ewaluacji Portalu Informacyjnego UMK zapraszamy naszych Czytelników i Czytelniczki do wypełnienia krótkiego kwestionariusza. Ankieta zawiera 23 pytania, dotyczące m.in. struktury portalu, rodzaju prezentowanych w nim treści, a także sposobów korzystania z tego i innych narzędzi służących do pozyskiwania informacji.

Link do ankiety: https://ankiety.umk.pl/v3/index.php/957556?lang=pl

Formularz będzie aktywny do 30 kwietnia. Badanie jest anonimowe, a jego zbiorcze wyniki zostaną wykorzystanie wyłącznie w celach badawczych i projektowych, a więc posłużą m.in. do wdrożenia modyfikacji w zawartości merytorycznej i organizacyjnej portalu.

Autorami badania są dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca oraz dr Paweł Marzec z Instytutu Badań Informacji i Komunikacji na Wydziale Filozofii i Nauk Społecznych UMK.

Witamy na Portalu Informacyjnym UMK!