Wydarzenia

dowiedz się więcej

VII Międzynarodowy Kongres Azjatycki

Od 21 do 23 października potrwa Międzynarodowy Kongres Azjatycki. W programie wydarzenia przewidziano wystąpienia dyplomatów, wykłady i liczne imprezy towarzyszące. Gościem Honorowym tegorocznej edycji będzie Republika Indonezji, która ogłosiła VII Kongres flagowym polskim wydarzeniem w ramach obchodów 65. rocznicy nawiązania relacji dyplomatycznych między Polską a Indonezją.

Organizatorzy podjęli decyzję, że tegoroczna edycja Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego zostanie przeprowadzona wyłącznie w formie zdalnej. Informacje na temat wydarzeń organizowanych w ramach VII MKA oraz dane umożliwiające uczestnictwo w webinariach za pośrednictwem aplikacji Zoom można znaleźć na stronie internetowej Kongresu oraz na profilu Kongresu na portalu Facebook.

Międzynarodowy Kongres Azjatycki to najważniejsze w Europie Środkowej wydarzenie naukowe, kulturalne i biznesowe poświęcone Azji. Od dwunastu lat integruje badaczy, ekspertów, polityków, dyplomatów i przedsiębiorców.

Więcej informacji

dowiedz się więcej

VI Kopernikańskie Sympozjum Młodych Naukowców

26 października odbędzie się VI Kopernikańskie Sympozjum Młodych Naukowców "Współczesne zarządzanie - wyzwania i zagrożenia XXI wieku". Tegoroczna edycja odbędzie się zdalnie.

Organizatorem Kopernikańskiego Sympozjum Młodych Naukowców jest Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz doktoranci współpracujący z Katedrą. Konferencja odbędzie się z wykorzystaniem narzędzia MS Teams. 

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w Sympozjum w charakterze biernych uczestników proszone są o kontakt z dr Agnieszką Kuś (adk@umk.pl) w celu uzyskania kodu dostępu do wydarzenia do dnia 24.10.2020 r. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w Sympozjum.

Szczegółowa agenda spotkania

Na stronach internetowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika są stosowane pliki „cookies” zgodnie z Polityką prywatności.