Campus life

Filmy absolwenckie "Do zobaczenia!"

— Redakcja
share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print

Wydziały UMK przygotowały nietypowy sposób pożegnania swoich tegorocznych absolwentów - na stronach jednostek można oglądać filmy „Do zobaczenia!”, w których wykładowcy i inni pracownicy UMK składają życzenia swoim byłym studentom. 

W związku z pandemią COVID-19 w tym roku nie mogą odbyć się uroczyste dyplomatoria, które stanowią tradycyjną formę pożegnania władz wydziałów, wykładowców i promotorów z absolwentami. Stąd pomysł na cykl krótkich filmów, w których absolwenci mogą usłyszeć kilka słów otuchy przed wkroczeniem w „pouniwersytecką” dorosłość. 

Premiera filmów "Do zobaczenia!" (I tura) miała miejsce w niedzielę 6 grudnia – w Mikołajki, czyli w dniu imienin patrona uczelni. Filmy pozostałych wydziałów (II tura) zostaną opublikowane w późniejszym terminie. 

Pożegnania z poszczególnych Wydziałów dostępne są na kanale UMK TV na YouTube oraz na wydziałowych stronach na Facebooku: 

Filmy powstały dzięki współpracy wydziałów z Działem Promocji i Informacji UMK – Programem „Absolwent UMK” oraz Sekcją Kreatywną DPI.

Gallery

share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print

Related articles

Absolwent i Ambasador UMK laureatem Nagrody FNP

YUFE świętuje i zaprasza na Townhall


On Nicolaus Copernicus University web pages „cookies” are used. On use of cookies read in Privacy.