Campus life

"International NCU Campus" - wystartowała III edycja konkursu!

— Redakcja
share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print
fot. Andrzej Romański

Dział Współpracy Międzynarodowej UMK zaprasza do udziału w III edycji konkursu "International NCU Campus"!

"International NCU Campus" to konkurs realizowany w ramach projektu "iNternationalization aCtions at University - NCU 4U", adresowany do studentów UMK: kół naukowych i organizacji studenckich.            

Jego celem jest rozwój kreatywności studentów, ich kompetencji komunikacyjnych w aspekcie wielokulturowości, a także wspieranie współpracy studentów z Polski i z zagranicy (integracja) oraz wzmocnienie wizerunku UMK jako uczelni o międzynarodowym potencjale i wizerunku Polski jako kraju, w którym studenci zyskują znakomite wykształcenie i doskonalą kompetencje społeczne.

Zadaniem uczestników jest opracowanie scenariusza oraz realizacja wydarzenia (eventu - koncertu, panelu dyskusyjnego, wystawy, parady, pokazu mody, degustacji, spektaklu, warsztatu artystycznego/rzemiosła, happeningu, gry miejskiej itp.) o charakterze interkulturowym.

Termin zgłoszeń do III edycji konkursu mija 16 listopada 2020 roku. Zgłoszenie (wypełniona i podpisana karta zgłoszeniowa) należy przesyłać na adres welcome_to _poland@umk.pl z dopiskiem "Konkurs Welcome to Poland - NCU 4U".

W związku z epidemią Covid-19 zmieniona została forma realizacji wydarzeń – mogą odbyć się one w przestrzeni internetowej. 

Termin realizacji eventów III edycji mija 15 stycznia 2021 roku.

Regulamin Konkursu

Aneks do Regulaminu w związku z ogłoszeniem III edycji

Termin realizacji eventów przez finalistów I i II edycji konkursu, ze względu na sytuację epidemiczną, został przedłużony do 30 listopada 2020 roku.       

Harmonogram II edycja - zmiany                                 

Relacje z eventów finalistów zostaną zamieszczone na stronie internetowej UMK https://www.umk.pl/wspolpraca/welcome/konkurs/ oraz na Facebooku UMK w celu wyłonienia zwycięzcy w drodze internetowego głosowania. Ogłoszenie „Nagrody publiczności” odbędzie się 22 stycznia 2021 roku.

share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print
On Nicolaus Copernicus University web pages „cookies” are used. On use of cookies read in Privacy.