Culture

Nowojorska opera w naszych domach

— Redakcja
share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print
fot. The American Opera Project

26 października o godz. 20:00 cała społeczność UMK będzie mogła bezpłatnie obejrzeć występ znanej nowojorskiej opery The American Opera Project.

Prezentacja to efekt współpracy, jaką dr hab. Anna Branach-Kallas, prof. UMK, dyrektor Instytutu Literaturoznawstwa na Wydziale Humanistycznym, nawiązała z operą w ramach realizacji grantu NCN poświęconego badaniom dyskursów upamiętniania I wojny światowej.

Zaprezentowany zostanie spektakl zatytułowany "Working Women: Songs of Suffering & Suffrage", który został zainspirowany listami kobiet z czasów I wojny światowej oraz setną rocznicą uzyskania praw wyborczych przez kobiety w Stanach Zjednoczonych.

Wejściówki można uzyskać, wchodząc na stronę www.eventbrite.com. Następnie należy wybrać "tickets" oraz podać liczbę biletów, które chcemy nabyć, w sekcji "Enter promo code" wpisując MUZYKA i klikając "Apply", co umożliwi uzyskanie ich za darmo. Następnie należy wpisać swoje dane, a wejściówka zostanie przesłana na wskazany adres e-mail.

W sekcji "additional information" (pod "Congratulations!") pojawi się link do platformy Vimeo, na której odbędzie się spektakl.

Występ specjalnie dla UMK będzie miał miejsce o godzinie 20.00 naszego czasu w najbliższy poniedziałek, 26 października. W informacji pojawi się również lokalny czas w Nowym Jorku.

Program do pobrania

share on twitter share on facebook udostępnij na linkedin send by email print

Related articles

Dwieście artefaktów w Muzeum Mazowieckim

Wystawa "Wizytówka"


On Nicolaus Copernicus University web pages „cookies” are used. On use of cookies read in Privacy.