Życie kampusu

Akredytacje prasowe na Kongres

Obecność mediów podczas inauguracji Światowego Kongresu Kopernikańskiego (19 lutego 2023 r. w Auli UMK) wymaga uzyskania akredytacji prasowej. Dziennikarki i dziennikarze zainteresowani relacjonowaniem uroczystości mają czas do 15 lutego na zgłoszenie swojego udziału.

Inauguracja Światowego Kongresu Kopernikańskiego, który Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu organizuje wspólnie z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz Instytutem Historii Nauki Polskiej Akademii Nauk, rozpocznie się 19 lutego o godz. 11:00 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11 w Toruniu.

O akredytację prasową, upoważniającą do udziału w pierwszej odsłonie ŚKK, mogą ubiegać się czynni zawodowo dziennikarze i dziennikarki (w tym fotoreporterzy) prasy, radia, telewizji oraz serwisów internetowych, a także blogerzy i twórcy mediów społecznościowych oraz przedstawiciele instytucji odpowiedzialni za dokumentację przebiegu wydarzenia.

Akredytacje prasowe wydawane są bezpłatnie. Zgłoszenia za pośrednictwem formularza elektronicznego przyjmowane są do 15 lutego 2023 r.

Szczegółowe zasady udzielania akredytacji

Dodatkowe informacje: dr Ewa Walusiak-Bednarek z Zespołu Prasowego UMK, tel. 56 611 22 07, kom. 669 904 180, e-mail: ewawabe@umk.pl

Media społecznościowe ŚKK:

Facebook: https://www.facebook.com/SwiatowyKongresKopernikanski

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/swiatowy-kongres-kopernikanski-world-copernican-congress

YouTube: https://www.youtube.com/@swiatowykongreskopernikanski

Wkraczamy w Rok Kopernikański

Wirtuoz na urodzinach Kopernika

Kopernik patronem roku 2023

Inauguracja 2022. Rok pod znakiem Kopernika

Artykuł zawiera galerię Artykuł zawiera film

Dobry znak dla Kongresu Kopernikańskiego