Życie kampusu

Atrakcyjne i bezpłatne - szkolenia z kompetencji miękkich

21 października ruszyła rejestracja na szkolenia z umiejętności miękkich, realizowane i finansowane w ramach projektu IDUB. Pracownicy (naukowi i administracyjni), studenci oraz doktoranci mają do wyboru aż 44 kursy online – w wersji polskiej i angielskiej.

Szkolenia obejmują pięć pakietów tematycznych:

Kursy mają charakter teoretyczno-warsztatowy. Będą odbywały się w formule online w maksymalnie 12-osobowych grupach. Potrwają od 2 do 8 godzin dydaktycznych.

Lista szkoleń w języku polskim + zapisy

Lista szkoleń w języku angielskim + zapisy

Rejestracja na szkolenia potrwa do 30 października.

Szkolenia są dostępne dla całej społeczności YUFE.

Szczegółowych informacji udziela Natalia Proń-Nowak, e-mail: np@umk.pl, tel. 56 611 49 27.

Kształcenie zdalne - szkolenia dla studentów