Wykładowca prowadzi zajęcia ze studentami, studenci siedzą tyłem do fotografa i mają włączone komputery Życie kampusu

Badanie satysfakcji

4 maja rusza badanie satysfakcji społeczności akademickiej UMK. Informacja zwrotna umożliwi identyfikację mocnych i słabych stron uczelni i posłuży do ulepszenia zarządzania Uniwersytetem.

Celem badania jest zebranie opinii na temat różnych aspektów pracy i studiów na UMK. Ankietę otrzyma każda upoważniona do badania osoba na swoje uniwersyteckie imienne konto pocztowe. Kwestionariusz jest anonimowy, a jego wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Z uwagi na COVID-19 kwestionariusz ankiety jest wzbogacony o pytania mające na celu zbadanie poziomu satysfakcji z uwzględnieniem działań podjętych przez Uczelnię w warunkach pandemii.

Badanie pracowników jest przeprowadzane na podstawie zarządzenia nr 253 Rektora UMK z dnia 18 listopada 2020 r. Zarządzenie nr 254 Rektora UMK określa natomiast procedury badania satysfakcji studentów i uczestników studiów podyplomowych.

Naukowa wizytówka uniwersytetu

Ku najwyższej jakości kształcenia

Nauka po Horyzont

UMK pod lupą pracowników i studentów