Tradycja Toruń Blues Meeting sięga 1990 r., festiwal znany jest nie tylko z udziału gwiazd światowego formatu, ale też z wyjątkowej atmosfery Zdjęcie sceny Blues Meetingu, widać baner z logo festiwalu i publiczność Kultura

Bluesowa Od Nowa

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa" już po raz 32. zaprasza na Toruń Blues Meeting - jeden z najstarszych festiwali bluesowych w Polsce. Podczas tegorocznej edycji, która odbędzie się 18 i 19 listopada, wystąpią bluesmani z dziewięciu krajów.

W czasie dwóch festiwalowych wieczorów fani z całej Polski będą mieli szansę posłuchać krajowych oraz zagranicznych gwiazd muzyki bluesowej. Podczas sobotniego finału wystąpi międzynarodowy skład Raphael Wressnig & The Soul Gift Band feat. Rachelle Jeanty, w którym zagrają artyści z Austrii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Włch i Haiti.

Tradycja Toruń Blues Meeting sięga 1990 roku, festiwal znany jest nie tylko ze względu na udział gwiazd wielkiego formatu, ale przede wszystkim dzięki swojej wyjątkowej atmosferze, opartej na bliskości między wykonawcami i publicznością. Jak co roku na zakończenie każdego wieczoru na małej scenie klubu odbędą się bluesowe jam sessions.

Program festiwalu:

Piątek, 18 listopada 2022 r., godz. 19:00:

Sobota, 19 listopada 2022 r., godz. 19:00:

Bilety dostępne:

Ceny biletów w przedsprzedaży:

Więcej szczegółów na stronie: www.blues.umk.pl

Wydarzenie na Facebooku

Czas na jazz