Życie kampusu

"International NCU Campus" - wystartowała III edycja konkursu!

Dział Współpracy Międzynarodowej UMK zaprasza do udziału w III edycji konkursu "International NCU Campus"!

"International NCU Campus" to konkurs realizowany w ramach projektu "iNternationalization aCtions at University - NCU 4U", adresowany do studentów UMK: kół naukowych i organizacji studenckich.

Jego celem jest rozwój kreatywności studentów, ich kompetencji komunikacyjnych w aspekcie wielokulturowości, a także wspieranie współpracy studentów z Polski i z zagranicy (integracja) oraz wzmocnienie wizerunku UMK jako uczelni o międzynarodowym potencjale i wizerunku Polski jako kraju, w którym studenci zyskują znakomite wykształcenie i doskonalą kompetencje społeczne.

Zadaniem uczestników jest opracowanie scenariusza oraz realizacja wydarzenia (eventu - koncertu, panelu dyskusyjnego, wystawy, parady, pokazu mody, degustacji, spektaklu, warsztatu artystycznego/rzemiosła, happeningu, gry miejskiej itp.) o charakterze interkulturowym.

Termin zgłoszeń do III edycji konkursu mija 16 listopada 2020 roku. Zgłoszenie (wypełniona i podpisana karta zgłoszeniowa) należy przesyłać na adres welcome_to _poland@umk.pl z dopiskiem "Konkurs Welcome to Poland - NCU 4U".

W związku z epidemią Covid-19 zmieniona została forma realizacji wydarzeń – mogą odbyć się one w przestrzeni internetowej.

Termin realizacji eventów III edycji mija 15 stycznia 2021 roku.

Regulamin Konkursu

Aneks do Regulaminu w związku z ogłoszeniem III edycji

Termin realizacji eventów przez finalistów I i II edycji konkursu, ze względu na sytuację epidemiczną, został przedłużony do 30 listopada 2020 roku.

Harmonogram II edycja - zmiany

Relacje z eventów finalistów zostaną zamieszczone na stronie internetowej UMK https://www.umk.pl/wspolpraca/welcome/konkurs/ oraz na Facebooku UMK w celu wyłonienia zwycięzcy w drodze internetowego głosowania. Ogłoszenie „Nagrody publiczności” odbędzie się 22 stycznia 2021 roku.