Zdjęcie przedstawia wyrazy stres i wrrr ułożone z liter do gry w Scrabble. Życie kampusu

Jak radzić sobie ze stresem?

Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego zaprasza studentów i doktorantów UMK na warsztaty poświęcone zagadnieniu stresu i technikom radzenia sobie z nim w okresie sesji i w życiu codziennym.

Dwugodzinne zajęcia będą miały charakter miniwarsztatu antystresowego. Jego celem będzie nauka technik relaksacyjnych. Uczestnicy dowiedzą się, jak nauczyć się żyć z własnym lękiem i niepokojem, jak osiągać stany wewnętrznego odprężenia i spokoju oraz jak tworzyć pozytywny i dojrzały obraz siebie.

Główne zagadnienia:

Osobą prowadzącą warsztaty będzie Krzysztof Mocarski - psycholog, coach, psycholog sportu; absolwent Uniwersytetu SWPS w Warszawie na Wydziale Społecznej Psychologii Klinicznej; certyfikowany terapeuta RTZ (Racjonalnej Terapii Zachowania) oraz metody Simontona; absolwent Norman Benett Academy, certyfikowany Coach Praktyk Biznesu (EMCC). Specjalizuje się w terapii nerwic, depresji, lęków napadowych oraz PTSD (Zespołu Stresu Pourazowego) oraz zaburzeń kompulsywno–obsesyjnych.

Spotkanie odbędzie się 17 czerwca w godzinach 15.00-17.00 na platformie MS TEAMS. Link do spotkania będzie aktywny w dniu wydarzenia. Szczegóły spotkania znajdują się na stronie Ośrodka.

Pani dyrektor od wsparcia i rozwoju

Poznajmy się - Tydzień Ośrodka Wsparcia i Rozwoju

UMK, w czym możemy pomóc?