Życie kampusu

Kursy językowe z rabatem

W Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK trwają zapisy na kursy językowe dla pracowników, doktorantów i studentów oraz dla wszystkich mieszkańców Torunia i okolic. Wysoka jakość zajęć, atrakcyjne ceny z systemem ratalnym oraz komfort nauki zdalnej - to główne zalety kursów organizowanych przez SPNJO.

SPNJO zachęca do udziału w kursach z native speakerami, w tym w konwersacjach z Amerykanką na poziomie B1 i B2, zajęciach z języka hiszpańskiego, norweskiego lub fińskiego (kurs pod patronatem Honorowego Konsula Finlandii w Toruniu). Godnym polecenia jest kurs przygotowawczy do First Certificate in English na poziomie B2 oraz do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego ogólnego TELC na poziomie B1 lub B2 i prawniczego TOLES Higher na poziomie B1/B2. Popularnością cieszą się również kursy języka niemieckiego i rosyjskiego na poziomie A1 i A2 oraz konwersacje z tych języków na poziomie B1 oraz kurs języka francuskiego od podstaw (nowość w ofercie).

Studium Języków Obcych zaprasza pracowników administracji na kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, a doktorantów oraz pracowników naukowo-dydaktycznych na kurs języka angielskiego dla celów akademickich. Z języków specjalistycznych warty polecenia jest również kurs biznesowego języka angielskiego.

Przy zapisie do 31 sierpnia 2021 r. można skorzystać z 10 procent zniżki, a na posiadaczy Karty Absolwenta UMK i osoby kontynuujące naukę tego samego języka czeka aż 20 procent rabatu.

Więcej informacji na stronie internetowej Studium. Informacji telefonicznych udziela sekretariat SPNJO, tel. 56 611 42 12 lub 56 611 42 13.

Wspólnie dla energii przyszłości

Artykuł zawiera galerię Artykuł zawiera film

YUFE Talk Show prosto z Essex

Nowoczesna biblioteka cyfrowa