Życie kampusu

Niemal 16 tys. zł w finale WNoPiB dla WOŚP

fot. nadesłana

Zakończyła się zbiórka WNoPiB dla WOŚP. Łącznie z darowizn i licytacji udało się zebrać niemal 16 tysięcy złotych.

Do 31 stycznia do skarbonki Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie wpłynęło 11 820, 66zł. Przez kolejne dni kwota zwiększyła się dzięki licytacjom darów na aukcjach Allegro.

W ostatni weekend stycznia trwały także imprezy zorganizowane przez sztab WNoPiB dla WOŚP. W piątek 29 stycznia o 20:00 odbyła się taneczna zabawa online w rytm muzyki "tego samego DJ-a co zawsze". Dzień później odbył się emocjonujący turniej skoków narciarskich online. Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się w kultowej już grze Deluxe Ski Jump 2.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w akcję.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się pod hasłem "Gramy z głową". Zebrane środki pomogą zaopatrzyć oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy w profesjonalny sprzęt medyczny.

WNoPiB dla WOŚP

Rusza WNoPiB dla WOŚP