Nauki przyrodnicze

Noc Biologów 2021

udostępnij na facebook udostępnij na twitterze wyślij mailem wydrukuj
fot. nadesłana

W piątek 8 stycznia 2021 roku na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych UMK odbędzie się X ogólnopolska edycja Nocy Biologów pod hasłem "Człowiek i mikroorganizmy w bajkowym świecie biologa". Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież oraz całe rodziny do wzięcia udziału w tej akcji.

Najbliższa edycja Nocy Biologów będzie inna od poprzednich. Nie możemy Państwa zaprosić do pracowni na naszym Wydziale. Wszystkie zajęcia odbędą się w formie zdalnej. Pracownicy Wydziału, Doktoranci, Studenci, Koła Naukowe działające na Wydziale oraz jednostka partnerska: Ogród Zoobotaniczny, przygotowali dla Państwa szereg wykładów, wykładów z pokazami, ciekawych filmów, gier i zabaw oraz konkursów z nagrodami.

Szczegółowy program oraz rezerwacje (po uprzednim zalogowaniu się) są dostępne na stronie www.nocbiologow.pl

Impreza została objęta Patronatem Honorowym Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego.

udostępnij na facebook udostępnij na twitterze wyślij mailem wydrukuj

Toruńscy odkrywcy podwodnych tajemnic

Artykuł zawiera galerię Artykuł zawiera film

O naukowcach zainteresowanych zeszłorocznym śniegiem