Życie kampusu

Poznaj YUFE, dołącz do YUFE Academy 2020!

— Redakcja
udostępnij na facebook udostępnij na twitterze udostępnij na linkedin wyślij mailem wydrukuj
fot. Andrzej Romański

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji YUFE Academy, wspólnej inicjatywy wszystkich członków YUFE European University, której celem jest dzielenie się wiedzą i umożliwienie studentom, pracownikom i zainteresowanym obywatelom zapoznania się z YUFE.

Przez pięć tygodni w listopadzie i grudniu na różnych uniwersytetach YUFE będą odbywały się tygodniowo po cztery wykłady online, dzięki czemu będzie można "podróżować" po dziesięciu krajach europejskich i skorzystać z dwudziestu bardzo różnych zajęć akademickich. Wykłady razem tworzą program, w którym można uczestniczyć w całości lub tylko w jego wybranych częściach. Wszystkie te małe elementy składają się na Akademię YUFE - pożyteczne doświadczenie spotykania i uczenia się dla studentów, pracowników i obywateli YUFE.

Akademia YUFE w 2020 roku skupi się na pierwszym obszarze zainteresowania - tożsamości europejskiej i odpowiedzialności w globalnym świecie. Wykłady zaprezentują wartości, kulturę i korzenie współczesnej Europy, ale także spojrzą w przyszłość Europy oraz na zmiany ekonomiczne oraz edukację i turystykę w świecie w trakcie i po pandemii COVID-19. W oparciu o ideę współtworzenia i otwartego ducha YUFE słuchacze proszeni są o aktywny udział w wykładach, np. poprzez zadawanie pytań lub zgłaszanie uwag.

Czy to brzmi jak coś, w czym chciałbyś wziąć udział? Wystarczy, że się zarejestrujesz i zarezerwujesz czas w swoim kalendarzu.

Opisy kursów i rejestracja

udostępnij na facebook udostępnij na twitterze udostępnij na linkedin wyślij mailem wydrukuj

Powiązane artykuły

Do Bremy z YUFE

Na stronach internetowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika są stosowane pliki „cookies” zgodnie z Polityką prywatności.