Wyniki badania prowadzonego przez studentów mają pomóc w podejmowaniu skutecznych działań służących przeciwdziałaniu w małej skali kryzysowi energetycznemu Nauki społeczne

Razem przeciwko kryzysowi

Jakie jest podejście społeczności UMK do oszczędzania zasobów i jak wzrost cen energii wpływa na kształtowanie naszych postaw? To tylko część pytań, na które odpowiedzi szukają studenci i studentki gospodarki przestrzennej. Wciąż można wziąć udział w ich badaniu, wypełniając krótką ankietę.

Badanie jest prowadzone przez studentów III roku kierunku gospodarka przestrzenna pod opieką naukową dr hab. Jadwigi Biegańskiej, prof. UMK i dr hab. Elżbiety Grzelak-Kostulskiej, prof. UMK z Katedry Studiów Miejskich i Rozwoju Regionalnego Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarski Przestrzennej. Dodatkowym wsparciem dla autorów badania jest Damian Jasiński, broker  innowacji przy Uniwersyteckim Centrum Doskonałości IMSErt.

Niezbędne dane gromadzone są za pośrednictwem anonimowej ankiety skierowanej do studentów, doktorantów i pracowników UMK.  Jej wyniki mają pomóc w podejmowaniu skutecznych działań służących przeciwdziałaniu w małej skali kryzysowi energetycznemu.

Nad studenckim projektem czuwają dr hab. Jadwiga Biegańska, prof. UMK i dr hab. Elżbieta Grzelak-Kostulska, prof. UMK

Pracownicy – link do ankiety:

Studenci i doktoranci – link do ankiety:

Wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż kilkanaście minut.

Miejskie laboratorium

YUFE Academy o wyzwaniach współczesności

Artykuł zawiera galerię Artykuł zawiera film

Miasto zgodne z planem