Studenci programu Erasmus+ Życie kampusu

Studiuj z Erasmusem

Erasmus+ to szansa na zagraniczne studia oraz praktyki studenckie i absolwenckie

Do 6 listopada potrwa rekrutacja uzupełniająca na studia w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021. Mimo pandemii COVID-19 program nadal funkcjonuje, jednak na bieżąco jest dostosowywany do komunikatów wydawanych przez Narodową Agencję Erasmus+, wytycznych GIS oraz obostrzeń wprowadzanych przez rząd RP, które mogą wpłynąć na realizację zaplanowanej mobilności.

Warunków rekrutacji należy szukać na Wydziałach oraz u pełnomocników ds. mobilności (lista wydziałowych pełnomocników). Niezbędne informacje nt. Programu Erasmus+, warunków formalnych i trybu rekrutacji, stawek stypendialnych oraz dokumentów do przygotowania znajdują się na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej.

Dodatkowe możliwości, które proponuje Erasmus+, jest wyjazdu na praktyki studenckie i absolwenckie (rekrutacja trwa przez cały rok).

Kontakt z Działem Współpracy Międzynarodowej

Witamy studentów zagranicznych