Życie kampusu

Stypendia za wysoko punktowane publikacje

JM Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika przyznał kolejne stypendia za najwyżej punktowane publikacje.

Rektor wyróżnił stypendiami naukowców (autorów indywidualnych i zespoły), których publikacje uzyskały 200, 140 lub 100 punktów według ministerialnego wykazu czasopism punktowanych.
W rozdaniu obejmującym okres od 1 lipca do 20 września 2020 stypendiami nagrodzonych zostało ponad sto takich publikacji.

Lista wszystkich stypendystów

Pięć tysięcy lat historii kota domowego w Europie Środkowej