Życie kampusu

Szczepienia nauczycieli akademickich

Od 2 do 3 marca potrwa kolejna tura zapisów nauczycieli akademickich na szczepienia przeciw COVID-19 szczepionką firmy AstraZeneca.

Na szczepienie mogą zgłosić się nauczyciele akademiccy w wieku do 69 lat (urodzeni po 31 grudnia 1951 roku).

Chęć zaszczepienia mogą zgłaszać również nauczyciele akademiccy i doktoranci prowadzący zajęcia dydaktyczne, którzy wcześniej nie skorzystali z rejestracji, a byli do tego uprawnieni (poprzednie zaproszenia do udziału w programie szczepień były kierowane bezpośrednio do osób uprawnionych), oraz osoby zarejestrowane w systemie POL-on jako inne osoby prowadzące zajęcia, w szczególności osoby, które rozpoczęły zajęcia od semestru letniego (mają wprowadzoną do systemu POL-on aktywną umowę).

Zapisy rozpoczną się wtorek 2 marca od godz. 9:00 i potrwają do 3 marca do godz.15:00. Osoby zainteresowane szczepieniem mogą zgłaszać się za pośrednictwem ANKIETY:  https://serwisy.umk.pl/formularze/szczepienie/.

Szczepienia wykonywane będą w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu (ul. św. Józefa 53-59). Osoby zarejestrowane zostaną indywidualnie poinformowane o terminie szczepień.

Nowe zarządzenia Rektora i Kanclerza

Pokolenie iGen szuka bezpiecznej przystani

Zapytaj eksperta i nie bój się szczepienia

Kilkanaście tysięcy mutacji koronawirusa