Humanistyka i sztuka

UMK na Salonie "Perspektyw"

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprezentuje swoją ofertę podczas XXXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego "Perspektywy 2021", który w tym roku odbędzie się wyłącznie on-line, w trzy kolejne soboty marca (6, 13, 20 marca w godz. 10:00 – 15:00).

Wydarzenie odbędzie się pod adresem http://salon.perspektywy.pl/2021/

W każdej z odsłon Salonu prezentowana będzie oferta wszystkich uczestniczących uczelni, ale też szerzej zaprezentowane zostaną poszczególne grupy kierunków studiów. Będą to:

Podczas pierwszego spotkania na stoisku UMK do dyspozycji kandydatów był zespół w składzie:

Na scenie głównej wystąpiła Klaudia Orłowska-Radecka, studentka UMK , która opowiedziała o studiowaniu na kierunku historia sztuki na UMK.

Podczas kolejnej odsłony (13 marca) na stoisku UMK do dyspozycji kandydatów będzie zespół w składzie:

10:00-15:00

13:30-13:50

Scena główna: Kierunkowskaz - studenci kierunków ścisłych o swoich doświadczeniach i planach.

O studiowaniu astronomii na UMK opowie Krzysztof Lisiecki.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się pod adresem: http://salon.perspektywy.pl/2021/forms/salon-szkol-wyzszych

Witamy studentów zagranicznych

Artykuł zawiera galerię