Spotkanie na Udayana University dotyczyło możliwości współpracy akademickiej, wymiany studentów i pracowników naukowych oraz rozwoju wspólnych projektów badawczych i edukacyjnych 15 osób - delegacja UMK i przedstawiciele Udayana University - stoją w rzędzie. W tle logo indonezyjskiej uczelni Życie kampusu

UMK z wizytą w Indonezji

— Redakcja
udostępnij na facebook udostępnij na twitterze udostępnij na linkedin wyślij mailem wydrukuj

Rozmowy o możliwości współpracy akademickiej z Udayana University oraz umowa z uczelnią ITB STIKOM Bali to pierwsze efekty wizyty delegacji UMK w Indonezji.

Pierwszy dzień delegacji rozpoczął się spotkaniem z rektorem Udayana University prof. Ketutem Sudarsaną oraz dziekanami wydziałów. Rozmowy dotyczyły możliwości współpracy akademickiej, wymiany studentów i pracowników naukowych oraz rozwoju wspólnych projektów badawczych i edukacyjnych. Jako potencjalne obszary działań wytypowano prawo morskie, AI oraz współpracę w ramach programów prowadzonych przez Collegium Medicum UMKw Bydgoszczy. Kontynuowana będzie również współpraca w ramach kierunków ekonomicznych, a dr Aranka Ignasiak Szulc wygłosi wykłady na Udayana University. 

Umowa między UMK a ITB STIKOM Bali dotyczy wymiany, studentów, zaangażowania społecznego i współpracy naukowej
fot. Kinga Nemere-Czachowska

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zawarł także umowę o współpracy z Institute of Technology and Business ITB STIKOM Bali. Porozumienie sygnowali rektor indonezyjskiej uczelni prof. dr Dadang Hermawan oraz – w imieniu rektora UMK prof. dr. hab. Andrzeja Tretyna – dr hab. Magdalena Barwiołek, prof. UMK, prorektora ds. kontaktów międzynarodowych. Umowa dotyczy wymiany, studentów, zaangażowania społecznego i współpracy naukowej.

W skład delegacji UMK wchodzą:

Wizyta została zrealizowana dzięki wsparciu finansowemu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) w ramach programu Welcome to Poland 2024, a także przy udziale środków z programów IDUB UMKYUFE oraz Erasmus+.

Zasady udostępniania treści

Galeria

  •  [fot. Kinga Nemere-Czachowska] Kliknij, aby powiększyć zdjęcie
  •  [fot. Kinga Nemere-Czachowska] Kliknij, aby powiększyć zdjęcie
  •  [fot. Kinga Nemere-Czachowska] Kliknij, aby powiększyć zdjęcie
  •  [fot. Kinga Nemere-Czachowska] Kliknij, aby powiększyć zdjęcie
  •  [fot. Kinga Nemere-Czachowska] Kliknij, aby powiększyć zdjęcie
  •  [fot. Kinga Nemere-Czachowska] Kliknij, aby powiększyć zdjęcie
  •  [fot. Kinga Nemere-Czachowska] Kliknij, aby powiększyć zdjęcie
  •  [fot. Kinga Nemere-Czachowska] Kliknij, aby powiększyć zdjęcie
udostępnij na facebook udostępnij na twitterze udostępnij na linkedin wyślij mailem wydrukuj

Powiązane artykuły

UMK otwarty na Indonezję

Wymienialnia tradycji

Artykuł zawiera galerię

Jubileusz partnerskiej uczelni

Partnerska wizyta w Kownie


Na stronach internetowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika są stosowane pliki „cookies” zgodnie z Polityką prywatności.
Ustawienia zaawansowane
Na stronach internetowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika są stosowane pliki „cookies” zgodnie z Polityką prywatności. Stosowane przez nas ciasteczka służą wyłącznie do poprawienia funkcjonalności strony. Zbierane dane są przetwarzane w sposób zanonimizowany i służą do budowania analiz i statystyk, na podstawie których będziemy mogli dostosować sposób prezentowanych treści do ogólnych potrzeb użytkowników oraz podnosić ich jakość. W tym celu korzystamy z narzędzi Google Analytics, CUX i Facebook Pixel. Poniżej możliwość włączenia/wyłączenia poszczególnych z nich.
  włącz/wyłącz
Google Analitics

Korzystamy z narzędzia analitycznego Google Analytics, które umożliwia zbieranie informacji na temat korzystania ze stron Portalu (wyświetlane podstrony, ścieżki nawigacji pomiędzy stronami, czas korzystania z Portalu)

CUX

Korzystamy z narzędzia analitycznego CUX, które pozwala na rejestrowanie odwiedzin na stronach Portalu.

Facebook Pixel

Korzystamy z narzędzia marketingowego Facebook Pixel, które umożliwia gromadzenie informacji na temat korzystania z Portalu w zakresie przeglądanych stron.