Grupa studentów podczas zajęć w sali Życie kampusu

Wyższa jakość kształcenia

Kwestionariusze oceny zajęć dydaktycznych, prowadzonych w semestrze letnim oraz w całym roku akademickim 2021/2022, są wciąż otwarte. W badaniu mogą wziąć udział studenci i studentki oraz uczestnicy i uczestniczki studiów podyplomowych.

Informacja zwrotna umożliwi identyfikację mocnych i słabych stron procesu dydaktycznego oraz będzie wykorzystana do sprawniejszego zarządzania ofertą dydaktyczną Uniwersytetu. Zebrane i opracowane wyniki, stanowią podstawę do wdrażania rozwiązań sprzyjających poprawie jakości kształcenia oraz do docenienia najlepszych nauczycieli.

Więcej o rekomendacjach jakościowych można przeczytać na stronie jakość.umk.pl.

Uczestnictwo w badaniu polega na wypełnieniu kwestionariusza dostępnego po zalogowaniu w systemie: https://usosweb.umk.pl/ lub w aplikacji Mobilny USOS UMK.

Kwestionariusze oceny zajęć dydaktycznych pozostaną otwarte do 15 października 2022 r. do godz. 23:59.

Psychologia liczy (na) głosy

Kursy językowe z rabatem