Życie kampusu

Zaplanuj swój Festiwal

Ponad 100 imprez w pięciu strefach oraz 15 blokach tematycznych – program 21. Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki tradycyjnie odznacza się obfitością i różnorodnością popularnonaukowych wydarzeń.

Tegoroczna edycja Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki rozpocznie się w sobotę 22 kwietnia i potrwa do poniedziałku 24 kwietnia. Zachęcamy społeczność naszego Uniwersytetu do włączenia się i wzięcia udziału w tym popularnonaukowym święcie.

Przypominamy, że tegoroczny Festiwal odbędzie się pod hasłem "Pięć wieków po Koperniku". Nie oznacza to jednak, że wszystkie imprezy muszą nawiązywać do życia i działalności patrona naszej Uczelni. Zgodnie z przyjętą przez Radę Programową Festiwalu formułą, program jest złożony z bloków tematycznych. W tym roku mamy ich aż 15.

Pełny program znajduje się na stronie Festiwalu.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Na część z nich, takich jak warsztaty, kameralne pokazy i spotkania, obowiązują jednak elektroniczne zapisy (rejestracja możliwa od godz. 15 w piątek 14 kwietnia).

Aby zarejestrować się na wybraną imprezę, należy założyć konto na stronie www.festiwal.torun.pl/zaloguj i zalogować się (panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu strony).

Przy zapisach na konkretne wydarzenie pojawi się informacja o liczbie wolnych miejsc i limicie bezpłatnych biletów, które możesz wygenerować z systemu podczas jednej sesji (limity różnią się w zależności od rodzaju imprezy i grupy odbiorców). Bilety otrzymasz mailem na adres użyty podczas logowania, znajdziesz je także na swoim koncie.

Festiwalowy bieg z książką

Festiwal w pigułce