30. Alternatywne Spotkania Teatralne KLAMRA 2022

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa" zaprasza na jubileuszową odsłonę Alternatywnych Spotkań Teatralnych KLAMRA.

W tym roku KLAMRA powraca do wiosennej ramówki ACKiS Od Nowa, tak jak miało to miejsce w czasach przedpandemicznych.

Program:

2 kwietnia (sobota)
  • 19:00 - TEATR ÓSMEGO DNIA, "Portiernia (Wersja druga)"
  • 21:00 - TEATR KRZYK, "Hej, Ty"
3 kwietnia (niedziela)
  • 19:00 - TEATR PRZEDMIEŚCIE, "Kiedyś ci opowiem"
  • 21:00 - JANA SHOSTAK/TEATR KOMUNA WARSZAWA, "Krzykucha"
4 kwietnia (poniedziałek)
  • 19:00 - NATALIA SAKOWICZ, "Romans"
5 kwietnia (wtorek)
  • 19:00 - NIEDZIELSKA/PRZYBYŁA/DINGES/SKALSKI (KRAKOWSKI TEATR TAŃCA), "Humanimal"
6 kwietnia (środa)
  • 19:00 - PORYWACZE CIAŁ, "ZAMROZ"
7 kwietnia (czwartek)
  • 19:00 - CHYLIŃSKA/PASTUSZAK, "Anatomie"
  • 21:00 - A3TEATR, "Tańcz"
8 kwietnia (piątek)
  • 19:00 - TEATR WARSAWY, "Nie piję, nie palę, chętnie zrobię z pani mamę"
9 kwietnia (sobota)
  • 19:00 - TEATR CINEMA, "Nie mówię tu o miłości"
Poza spektaklami odbędzie się szereg imprez towarzyszących takich jak: dyskusje, prezentacje filmowe, spotkania, oraz koncert.

Karnety i bilety można zakupić od 2 marca wyłącznie w ACKiS "Od Nowa". Ceny karnetów:

200zł – studenci, pracownicy, absolwenci UMK z Kartą Absolwent
220zł – pozostałe osoby

Szczegółowa informacja o cenach biletów na poszczególne spektakle.

Wydarzenie na Facebooku

wszystkie wydarzenia