80-lecie Wydziału Chemii

Wydział Chemii UMK zaprasza społeczność uniwersytetu na obchody swojego 80-lecia.

W programie wydarzenia znalazły się wykład dr. Andrzeja Wolana pt. „Chemia to nie historia”, wystawa pamiątkowych fotografii, panel dyskusyjny z udziałem dziekanów Wydziału oraz pokaz chemiczny w wykonaniu Studenckiego Koła Naukowego Chemików. Organizatorzy zapraszają do dzielenia się wspomnieniami i historiami sprzed lat we wspólnym gronie oraz gwarantują dobre towarzystwo.

Obchody rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do ok. 14.00. Przewidziano dwie przerwy kawowe.

Więcej informacji

udostępnij na facebook udostępnij na twitterze udostępnij na linkedin wyślij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia
Na stronach internetowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika są stosowane pliki „cookies” zgodnie z Polityką prywatności.
Ustawienia zaawansowane
Na stronach internetowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika są stosowane pliki „cookies” zgodnie z Polityką prywatności. Stosowane przez nas ciasteczka służą wyłącznie do poprawienia funkcjonalności strony. Zbierane dane są przetwarzane w sposób zanonimizowany i służą do budowania analiz i statystyk, na podstawie których będziemy mogli dostosować sposób prezentowanych treści do ogólnych potrzeb użytkowników oraz podnosić ich jakość. W tym celu korzystamy z narzędzi Google Analytics, CUX i Facebook Pixel. Poniżej możliwość włączenia/wyłączenia poszczególnych z nich.
  włącz/wyłącz
Google Analitics

Korzystamy z narzędzia analitycznego Google Analytics, które umożliwia zbieranie informacji na temat korzystania ze stron Portalu (wyświetlane podstrony, ścieżki nawigacji pomiędzy stronami, czas korzystania z Portalu)

CUX

Korzystamy z narzędzia analitycznego CUX, które pozwala na rejestrowanie odwiedzin na stronach Portalu.

Facebook Pixel

Korzystamy z narzędzia marketingowego Facebook Pixel, które umożliwia gromadzenie informacji na temat korzystania z Portalu w zakresie przeglądanych stron.