"Akcja 100 mężczyzn" – Movember na UMK
W listopadzie startuje cykl wydarzeń promujących profilaktykę onkologiczną. Akcja skierowana jest do pracowników UMK.
W ramach cyklu, który jest kontynuacją październikowej "Akcji 100 kobiet", planowany jest szereg wydarzeń, m. in. spotkania z przedstawicielkami Toruńskiego Stowarzyszenia "Amazonki", rozmowa z mężczyzną z historią onkologiczną, wystawa zdjęć, akcja zapuszczania wąsów – symbolu kampanii Movember. Szczegółowe informacje podane zostaną wkrótce.
Przez cały listopad pracownicy UMK mogą skorzystać z 20-procentowej zniżki na badanie USG jąder oraz oznaczenia poziomu PSA w Przychodni Matopat. Wystarczy zarejestrować się samodzielnie i podać hasło "Akcja 100 mężczyzn".
Działania realizowane są w ramach inicjatywy "Wszyscy Jedziemy na Jednym Wózku". Osobą do kontaktu jest Joanna Kotowicz (joanna.kotowicz@umk.pl).
wszystkie wydarzenia
                                    Portal informacyjny
                            



