Antoniada u chemików

31 maja Wydział Chemii zaprasza na piknik naukowy Antoniada.

W tym roku całodniowa Antoniada rozpocznie się od sesji naukowej, na której dyplomanci Wydziału Chemii oraz uczestnicy projektu "Studia z Mentorem" będą mieli okazję do zaprezentowania wyników swoich prac badawczych. Uczestnicy i uczestniczki zwrócą uwagę na najnowsze osiągnięcia w dziedzinie chemii oraz na kolejne wyzwania, którym badacze i badaczki muszą sprostać.

W trakcie Antoniady przewidziano również czas na prezentację czołowych firm z sektora chemicznego. O 14:30 rozpocznie się piknik wydziałowy.

Szczegółowe informacje

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia