Artyści w poszukiwaniu nadziei

Pracownicy naukowo-dydaktyczni Katedry Architektury Wnętrz i Rzeźby Wydziału Sztuk Pięknych UMK oraz artyści zrzeszeni w  Stowarzyszeniu Artystycznym "Otwarte” zapraszają na wystawę Co mimo wszystko budzi Twoją nadzieję?

Do udziału w wystawie zaproszono 65  artystów reprezentujących różne postawy i konwencje artystyczne, różne pokolenia, różne środowiska twórcze w Polsce, między innymi z Gdańska, Poznania, Szczecina, Warszawy, Krakowa, Zakopanego, Łodzi, Torunia,  Wrocławia, Lublina. Przed twórcami postawiono zadanie wyrażone w tytule wystawy. Organizatorzy wprowadzili ograniczenie wielkości prac do wskazanego wymiaru. Miało to na celu podkreślenie demokratycznego charakteru wystawy i stało się rodzajem wyzwania artystycznego. Ekspozycja prezentuje grafiki, obrazy, małe formy rzeźbiarskie i inne rodzaje obiektów artystycznych.

Więcej informacji

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia