Buduj wizerunek i daj się znaleźć

W ramach wydarzenia inauguracyjnego programu LOGOS Inicjatywa doskonałości - uczelnia badawcza zaprasza społeczność akademicką UMK na wykład online dotyczący budowania widoczności i wizerunku naukowców, który poprowadzi Natalia Osica. Wykład odbędzie się 20 stycznia 2022 r. o godz. 17:00 za pośrednictwem UMK TV.

Program LOGOS organizowany jest w ramach programu "Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza". Zakłada on realizację cyklu otwartych szkoleń dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Program skierowany jest przede wszystkim do studentów i doktorantów Uniwersytetu. Poprzez udział w wykładach oraz szkoleniach uczestnicy programu zostaną zapoznani z zasadami planowania i prowadzenia badań naukowych, a także sposobami organizacji kariery naukowej.

Wykład Natalii Osicy poruszy kwestie związane z tym, po co i jak włączyć w ścieżkę kariery naukowej takie działania, jak wystąpienia publiczne, aktywność w mediach społecznościowych czy tworzenie wideo lub podcastów. Po wykładzie będzie możliwość uczestnictwa w otwartych konsultacjach z prelegentką. W celu zapisania się na indywidualne konsultacje należy przesłać wiadomość na adres: badawczydlastudenta@umk.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „LOGOS – indywidualne konsultacje”. W treści należy wskazać swoje imię i nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu.

Wydarzenie na Facebooku

Transmisja

Natalia Osica - socjolożka wyspecjalizowana w zakresie komunikacji społecznej, założycielka pro science (d. Science PR), pierwszej w Polsce firmy doradczej, która wspiera naukowców, instytuty naukowe i badawcze oraz uczelnie w budowaniu widoczności, wizerunku i relacji z otoczeniem.

wszystkie wydarzenia