Dołącz do prelegentów TKG!

Studenci i studentki z Instytutu Nauk o Kulturze Wydziału Humanistycznego zapraszają do udziału w Toruńskiej Konferencji Groznawczej.

Głównym tematem konferencji naukowej są gry wideo. Organizatorzy zachęcają również do tworzenia prac oraz dyskusji na temat różnic między platformami oraz ich wpływów na gry i graczy, a także statusu dzisiejszego gracza i jego praktyk.

Wśród proponowanych tematów znajdują się:

• gry cyfrowe jako medium;
  • wpływ gier na współczesny krajobraz medialny;
  • gry w ujęciu historycznym;
  • różnice pomiędzy platformami rozgrywki;
  • współczesne społeczności graczy;
  • praktyki współczesnych graczy.

Konferencja naukowa odbędzie się w Toruniu na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, w Collegium Maius (ul. Fosa Staromiejska 1a) 18 listopada 2022 r. O szczegółach dotyczących planu wystąpień organizatorzy poinformują nie później niż tydzień przed wydarzeniem.

Abstrakty wraz z afiliacją należy nadsyłać do 18 września 2022 r. na adres e-mail: konferencjatkg@gmail.com. Maksymalna długość abstraktu to 250 wyrazów. Kontakt z organizatorami: konferencjatkg@gmail.com.

wszystkie wydarzenia