Dyplom 2020

Wydział Sztuk Pięknych UMK zaprasza na wystawę najlepszych dyplomów obronionych w roku akademickim 2020/2021. Ekspozycja prezentowana będzie w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" od 11 maja do 6 czerwca.
Wernisaż wystawy odbędzie się 11 maja w formule on-line o godz. 12.00. Stacjonarnie, wystawę można zwiedzać w CSW "Znaki czasu" od wtorku do czwartku w godz. 12.00-19.00, w piątek w godz.
12.00-20.00, w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-19.00. W sali na parterze, gdzie prezentowane będą prace konserwatorskie i z zakresu nauk o sztuce, limit osób zwiedzających wynosi 13, w sali na I piętrze z dyplomami artystycznymi jest to 60 osób.
Więcej informacji na stronie Wydziału: https://art.umk.pl/wiadomosci/?id=21442

wszystkie wydarzenia