Dyskusja wokół filmu "Picture a Scientist"

YUFE zaprasza na dyskusję filmową "Wyobraź sobie naukowca", poświęconą różnorodności i inkluzywności.

Spotkanie odbędzie się online 4 listopada w godz. 14:00-15:30 (CET) w ramach cyklu "Diversity and Inclusivity". Wezmą w nim udział:

• prof. Aleksandra Derra (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu);
  • prof. Ronit Shiri-Sverdlov (Uniwersytet w Maastricht, Holandia);
  • prof. Eva-Maria Feichtner (Uniwersytet w Bremie, Niemcy).

Dyskusja będzie toczyć się wokół filmu dokumentalnego „Picture a Scientist”, który dokumentuje przeszkody i wyzwania stojące przed trzema wybitnymi naukowczyniami zajmującymi się naukami przyrodniczymi.

Aby wziąć udział w webinarium 4 listopada 2021 r., konieczne będzie obejrzenie filmu w całości. Link do streamingu będzie dostępny dla zarejestrowanych osób 2 i 3 listopada 2021 r.

Zwiastun filmu: https://www.pictureascientist.com/media

Obowiązuje limit 60 miejsc.

Rejestracja do streamingu wiąże się z zobowiązaniem do udziału w webinarium 4 listopada 2021 r.

Elektroniczna rejestracja: https://uni-bremen.zoom.us/webinar/register/WN_flOijvrXTIiuuJSgWRPEkg

wszystkie wydarzenia