Dzień Otwarty EMBA

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zaprasza na Dzień Otwarty programu Executive Master of Business Administration. Wydarzenie odbędzie się 19 października 2021 roku w formie stacjonarnej, w gmachu WNEiZ (ul. Gagarina 13A).

Szczegółowy program wydarzenia:

• 16:30-16:45 - Sesja informacyjna
  • 16:45-17:00 - Networking i spotkania indywidualne kandydatów z przedstawicielami Programu EMBA
  • 17:00-18:00 - Warsztaty praktyczne "Inteligencja emocjonalna a zarządzanie zespołem" - dr Kamila Skrzypczyńska

Wydarzenie jest bezpłatne, organizatorzy nie wymagają uprzedniej rejestracji. Całość odbędzie się w sali 29A na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.

Studia Executive Master of Business Administration Studia dostarczają obszernej wiedzy i kwalifikacji wymaganych na stanowiskach kierowniczych. Przygotowują do fachowego zarządzania na poziomie małych zespołów, jak również średniego i wyższego szczebla w różnych organizacjach. Podczas zajęć uczestnicy poznają teoretyczne i praktyczne aspekty zarządzania, techniki podejmowania decyzji, negocjacji oraz aspekty związane z przywództwem. Umiejętności i kompetencje uzyskane w trakcie studiów umożliwiają absolwentom wykorzystywać różnorodne instrumenty zarządzania w sposób elastyczny. Szczególnym elementem wyróżniającym program będą zajęcia z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu uwzględniające realizację projektu społecznego. Studia EMBA prowadzone przez WNEiZ posiadają międzynarodową akredytację AMBA, co plasuje UMK w gronie 2% najlepszych uczelni biznesowych świata. Więcej informacji

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia