Dzień Otwarty na Wydziale Chemii

29 marca 2023 r. w godzinch od 10:00 do 14:00 Wydział Chemii zaprasza chętnych na swój Dzień Otwarty.

Goście będą mieli okazję zobaczyć pokazy chemiczne przygotowane przez studentki i studentów Studenckiego Koła Naukowego Chemików. Organizatorzy przygotowali trzy pokazy: o 10:30, 11:30 i 12:30. W programie zaplanowano również dwie strefy. Jedna z nich dotyczy nauki i biznesu, a w drugiej będzie można dowiedzieć się więcej o wyjazdach zagranicznych w ramach Erasmus+ i porozmawiać ze studentami z zagranicy. Na uczestniczki i uczestników Dnia Otwartego na Wydziale Chemii będą czekać również warsztaty specjalistyczne i prezentacje kierunków prowadzonych na Wydziale: chemia ogólna, medyczna, kosmetyczna, kryminalistyczna oraz chemia i technologia żywności.

Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie dobrej zabawy, konkursów i czasu na relaks.

Więcej informacji

wszystkie wydarzenia