Dzień otwarty YUFE na UMK

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza na Dzień Otwarty YUFE, który odbędzie się 15 czerwca online.

Głównym celem wydarzenia jest zapoznanie społeczności UMK oraz wszystkich zainteresowanych z postępami prac prowadzonych w ramach YUFE, a także wskazanie, w jaki sposób zadania realizowane przez nasz Uniwersytet w konsorcjum są zbieżne z wizją uczelni, określoną w konsultowanej właśnie strategii.

Dzień Otwarty YUFE na UMK potrwa od godz. 10:00 do 13:00 i  będzie podzielony na dwie części. W pierwszej – otwartej i transmitowanej online dyskusji o roli UMK w YUFE i wpływie YUFE na UMK, uczestnicy odpowiedzą na pytania: co to znaczy, że  UMK jest w YUFE, co - jako uczelnia - zyskaliśmy dzięki YUFE i jakie wyzwania jeszcze przed nami, co  chcemy zmienić zainspirowani YUFE, a co możemy eksportować? Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawiciele władz uczelni i członkowie społeczności UMK, w tym studenci, a także mieszkańcy i samorządowcy.

Transmisja cz. I

W drugiej części mowa będzie o konkretnych inicjatywach YUFE, z podziałem na trzy grupy tematyczne powiązane bezpośrednio z celami wskazanymi w strategii: kształcenie, nauka i  zarządzanie oraz relacje.

Transmisja cz. II

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia