Eliminacje do Mistrzostw Polski 2024 w grę Catan

Program Absolwencki UMK zaprasza do udziału w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski w grę Catan, który odbędzie się 7 kwietnia. W rozgrywkach mogą wziąć udział członkowie społeczności oraz wszyscy sympatycy UMK.

Każda osoba rozegra dwie gry w fazie eliminacyjnej, do finału przejdzie 4 najlepszych zawodników/czek. Turniej odbędzie się w sali nr 2A na 1. piętrze Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 37.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (najpóźniej do 5 kwietnia do godz. 10:00). Istnieje również możliwość zapisania się na miejscu, ale warunkiem dołączenia jest wówczas przyniesienie własnego egzemplarza gry.

Program:

• 10:30 10:50 rejestracja uczestników
  • 10:50 – przypomnienie zasad gry turniejowej i podział na stoliki turniejowe
  • 11:00 – rozpoczęcie turnieju, I tura
  • 12:00 – II tura
  • 13:00 – finał

Nagrody zapewnia wydawca gry, firma Galakta:

1. Za zajęcie pierwszego miejsca gracz otrzymuje:
    • bilet uprawniający do udziału w finale,
    • grę Słup Ognia,
    • tackę na kości z ilustracją i logiem Catan.
  2. Za zajęcie drugiego miejsca gracz otrzymuje:
    • bilet uprawniający do udziału w finale,
    • tackę na kości z ilustracją i logiem Catan.
  3. Za zajęcie trzeciego miejsca gracz otrzymuje tackę na kości z ilustracją i logiem Catan.
  4. Za zajęcie czwartego miejsca gracz otrzymuje tackę na kości z ilustracją i logiem Catan.

Dodatkowe nagrody – gadżety uniwersyteckie ufundowane przez Program Absolwencki UMK – otrzyma najwyżej uplasowany student/ka i absolwent/ka UMK, który nie dostanie się do ścisłego finału.

wszystkie wydarzenia