Grants4NCUStudents - spotkanie informacyjne dla studentów

Zespół nr 2 wdrażający strategię uczelni badawczej - jakość kształcenia studentów i doktorantów - zaprasza studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na spotkanie informacyjne odnoszące się do konkursu "Grants4NCUStudents".

Celem konkursu „Grants4NCUStudents” jest wspieranie inicjatyw naukowych, artystycznych oraz konserwatorskich studentów i doktorantów, wpisujących się w cztery najważniejsze cele UMK jako uczelni badawczej (4xI@NCU), którymi są: internacjonalizacja, interdyscyplinarność, innowacyjność i integralność. Obejmują one przede wszystkim badania wstępne, rozpoznawcze, pilotażowe, kwerendy, zakup materiałów oraz wyjazdy na zagraniczne konferencje międzynarodowe, udział w konkursach międzynarodowych oraz organizację wystawy indywidualnej lub grupowej. Konkurs jest skierowany do: studentów UMK, Studenckich Kół Naukowych UMK i doktorantów UMK (z wyłączeniem doktorantów będących członkami zespołów w ramach Centrów Doskonałości). Nabór wniosków rozpoczął się 23.02.2021 r. i potrwa do 23.03.2021 r.

Podczas spotkania uzyskacie podstawowe informacje o konkursie organizowanym w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. Będzie to również doskonała okazja do przedstawienia Państwa opinii, oczekiwań i wniosków.
wszystkie wydarzenia