Internet jako przestrzeń relacji społecznych - konferencja

Wydział Filozofii i Nauk Społecznych serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Studencko-Doktoranckiej: "Internet jako przestrzeń relacji społecznych – szanse, ograniczenia, perspektywy".

Organizatorami konferencji są Studenckie Koło Naukowe Pedagogów WFiNS Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Koło Naukowe Humanistyki Cyfrowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 stycznia 2021 r. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom przebiegać będzie ona w trybie online, co również umożliwi wymianę naukowych poglądów i dyskusję.

Wydarzenie na Facebooku

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia