IV Ogólnopolskie Forum Chemii Nieorganicznej

Wydział Chemii UMK zaprasza na IV Ogólnopolskie Forum Chemii Nieorganicznej, które odbędzie się 7-9 września w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa".

Cykliczne spotkania zostały zainicjowane przez Wydziały Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydział Ceramiki i Inżynierii Materiałowej Akademii Górniczo-Hutniczej. Forum nawiązuje do wcześniejszych Kolokwiów z zakresu Chemii Nieorganicznej organizowanych wspólnie przez Profesor Bogusławę Jeżowską-Trzebiatowską i Profesora Adama Bielańskiego. Konferencja adresowana jest do wszystkich zainteresowanych badaniami w zakresie współczesnej chemii nieorganicznej, a do wspólnych obrad i dyskusji na Forum zapraszani są zarówno doświadczeni naukowcy o ugruntowanym autorytecie, jak i osoby na początku kariery naukowej. W trakcie konferencji istniej możliwość wygłoszenia 20 minutowych wykładów, 15 minutowych komunikatów, 5 minutowych flash prezentacji lub zaprezentowania posteru.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej IV Ogólnopolskiego Forum Chemii Nieorganicznej.

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia