Kawiarenka językowa YUFE

W ramach wirtualnej kawiarenki językowej YUFE zaprasza kadrę uczelni członkowskich na konwersacje w języku niemieckim na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B1/B2+).

Virtual Language Café jest nieformalną, małą grupą konwersacyjną, w której raz w tygodniu odbywają się dyskusje na rozmaite tematy. Uczestnicy i uczestniczki mają szansę nabrać pewności w porozumiewaniu się po niemiecku, poszerzają swoje słownictwo i uczą się używać właściwych wyrażeń w odpowiednim kontekście. Kawiarnia oferuje również dodatkowe możliwości ćwiczeń (indywidualnie lub z partnerem językowym na Moodle).

Spotkania odbywa się raz w tygodniu i trwają 60 minut pod okiem instruktora.

Najbliższy cykl konwersacji rozpocznie się 5 października i potrwa do 7 grudnia. Spotkania on-line zaplanowano na środy w godz. 13:00-14:00 (CET).

Zapisy potrwają do 26 września za pośrednictwem Wirtualnego Kampusu YUFE.

Udział w 70 proc. zajęć upoważnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo.

Poziom znajomości języka można sprawdzić za pomocą testu on-line.

wszystkie wydarzenia