Nasze Lokalne w nowym roku
W internetowym sklepie Nasze Lokalne przez cały czas można składać zamówienia na świeże, regionalne specjały prosto od kujawsko-pomorskich producentów. Zakupy zrobione do 12 stycznia (do godz. 6:00) będą do odbioru 15 stycznia w wyznaczonych punktach w Toruniu lub dostarczone przez DPD FOOD 16 stycznia.
Nasze Lokalne to przykład wdrażania idei krótkich łańcuchów dostaw żywności, czyli dostaw bezpośrednio od rolników lub lokalnych producentów. Zamówienia można składać przez cały czas, a dostawy realizowane są dwa razy w miesiącu. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu jest partnerem przedsięwzięcia.
W ofercie sklepu są m.in. sery, wędliny, ryby, przetwory oraz miody, oleje i zioła. Zamówienia złożone do 12 stycznia będą gotowe do odbioru 15 stycznia w jednym z trzech punktów na terenie Torunia i w Przysieku:
- Urząd Marszałkowski, pl. Teatralny 2, bufet (14:30–16:00);
- Urząd Marszałkowski, ul. M. Skłodowskiej-Curie 73, sala 16 (14:30–16:30);
- Aula UMK, ul. Gagarina 11 (15:00–16:00);
- Centrum dystrybucyjne Naszelokalne.pl w Przysieku, ul. Parkowa 1b (10:00-17:00).
Istnieje także możliwość dostawy na podany adres na terenie Torunia. Osoby, które zaznaczą tę opcję, mogą spodziewać się paczki 15 stycznia w godz. 15:00-20:00. Dostawa pod wskazany adres jest darmowa przy zamówieniu powyżej 300 zł. Dostępna jest również dostawa za pośrednictwem DPD FOOD. Osoby, które wybiorą tę opcję, mogą spodziewać się paczki 16 stycznia.
wszystkie wydarzenia
Portal informacyjny




