Nocny Rajd Kwiatu Paproci 2021

Program Absolwent UMK i Klub Rowerowy Skołowani zapraszają na tradycyjny nocny rajd rowerowy organizowany w weekend przesilenia letniego. Udział w wydarzeniu mogą wziąć absolwenci UMK wraz z osobą towarzyszącą.

W ramach atrakcji odbędzie się tradycyjne poszukiwanie kwiatu paproci. Będzie to także okazja do, o ile pogoda na to pozwoli, obserwowania nieba przez teleskop czy wzięcia udziału w warsztatach optycznych "Świat widziany przez soczewkę". Wycieczka jest bezpłatna. Zapisy trwają do 23 czerwca: ZGŁOSZENIA

• Trasa: Toruń - Chorab - Leśnictwo Olek - Toruń
  • Dystans w obie strony: 20 km
  • Tempo: umiarkowane
  • Zbiórka: godz. 19:45 przy głównym wejściu do Toruń Plaza (ul. Broniewskiego 90)
  • Powrót: ok. północy ścieżką rowerową na Wrzosy.

Wydarzenie na Facebooku

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia