O prawie na Forum

11-12 października odbędzie się organizowane przez Agencję Praw Podstawowych UE "Forum 2021". Tegoroczne wydarzenie będzie miało formę hybrydową.

Celem Forum 2021 jest stworzenie unikalnej platformy dialogu na temat najważniejszych i aktualnych wyzwań dla praw człowieka, przed którymi stoi Europa i jej mieszkańcy.

Spośród prawie 300 propozycji wybrane zostały dwie sesje zorganizowane przez dr Julię Kapelańską-Pręgowską (Katedra Praw Człowieka WPiA UMK) oraz dr. hab. Nikodema Pręgowskiego, prof. UMK. (Katedra Projektowania Graficznego, WSzP UMK):

• "How populism effects human rights & how to foster a stronger culture of values in the EU", 11.10.2021, 17:00-17:45, kanał 2 (moderatorka sesji: dr hab. Agnieszka Bień-Kacała, prof. UMK z Katedry Praw Człowieka WPiA UMK).
  • "Poster as a tool of fundamental rights education", 12.10.2021,10:15-11:15, kanał 1.

Rejestracja na Forum jest otwarta do 12 października. Sesje transmitowane będą na żywo z głównej sceny w Wiedniu, pięciu innych miast europejskich: Strasburga, Genewy, Warszawy, Lublany i Oslo oraz na czterech kanałach online. Uczestnicy mogą wybierać spośród 150 sesji w zależności od swoich zainteresowań.

Więcej informacji

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia