Pierwsza edycja Akademii Finansów

8 listopada 2021 r. rusza pierwsza edycja Akademii Finansów, której partnerem jest Ministerstwo Finansów. To cykl 6 spotkań z ekspertami z zakresu podatków, prawa i ekonomii.

Akademia Finansów to projekt dla studentów realizowany jako cykl 6 spotkań prowadzonych przez ekspertów i praktyków z zakresu finansów, prawa i ekonomii. W wykładach można uczestniczyć stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo. Na ostatnim spotkaniu przeprowadzony zostanie konkurs, który wyłoni 3 zwycięzców nagrody, w postaci stażu w Instytucie Finansów. Rejestracja na wydarzenie jest możliwa do 31 października 2021 r. pod wskazanym adresem: https://forms.office.com/r/sK1CuB8CJs

Jeśli interesują Cię zagadnienia ekonomiczne, prawne bądź analityczne to idealna okazja, żeby sprawdzić czy ta ścieżka kariery jest dla Ciebie.

Regulamin Akademii Finansów znajduje się w formularzu aplikacyjnym, w razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu przez media społecznościowe Instytutu Finansów lub pod adresem e-mail: akademia.finansow@mf.gov.pl.

Wydarzenie na Facebooku

Więcej informacji