Przedmaturalna powtórka z geografii

Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu organizuje kolejną edycję bezpłatnego i otwartego repetytorium online z geografii dla tegorocznych maturzystów.

Do uczestnictwa w kursie szczególnie zaproszeni są uczniowie przystępujący do egzaminu maturalnego z geografii, jak również wszyscy inni zainteresowani geografią – zarówno jej aspektami przyrodniczymi, jak i społeczno-gospodarczymi. Jest to niepowtarzalna okazja do powtórzenia, uzupełnienia i utrwalenia materiału do najważniejszego egzaminu w życiu młodego człowieka – egzaminu maturalnego.

Zajęcia w postaci zdalnej na platformie MS Teams będą poprowadzone przez pracowników naukowych Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK w Toruniu, ludzi z pasją do nauki i edukacji. Proponowane spotkania będą miały formę warsztatowo-wykładową, umożliwiającą ugruntowanie i pogłębienie wiedzy uczennic i uczniów oraz rozwój ich indywidualnych pasji i zainteresowań.

Mając na względzie ograniczony czas maturzystów oraz obserwowaną skuteczność kumulowanych i ukierunkowanych zajęć, otwarte repetytorium online odbędzie się w czterech blokach w dniach 15-18 kwietnia 2024 roku w godzinach 16:00-19:10.

Osoby zainteresowane udziałem do 10 kwietnia 2024 roku powinny wypełnić zgłoszenie elektroniczne dostępne pod adresem: https://goo.gl/forms/iemwennT6ywPXjn03. W ciągu kilku dni od dnia rejestracji uczestnicy otrzymają linki do poszczególnych spotkań tematycznych.

wszystkie wydarzenia