Rusz się! Dobrostan psychiczny

Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego zaprasza społeczność akademicką do udziału w cyklu spotkań online „Rusz się! Przy biurku i nie tylko…”.

Spotkania, które zaplanowano w kolejne czwartki grudnia w godz. 14:30-15:00, obejmują krótką prelekcję na temat różnych aspektów dobrostanu człowieka oraz sekwencję ćwiczeń, które można wykonać w miejscu pracy.

14 grudnia dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca opowie o dobrostanie psychicznym.

Ćwiczenia przy biurku, które wypełnią drugą część spotkania, pomogą rozluźnić napięte i zmęczone mięśnie oraz wzmocnić te, które są osłabione. Wspomogą również prawidłową postawę ciała oraz jego właściwe ustawienie podczas pracy przy biurku, a elementy rozciągania oraz świadomy oddech pozwolą uwolnić się od napięć i stresu.

Spotkania odbywają się za pośrednictwem platformy MS Teams

Więcej informacji o cyklu