Towarzyski Turniej Brydżowy

22 maja rozegrany zostanie XIX Towarzyski Turniej Brydżowy Par na UMK. Aby wziąć udział w turnieju, należy wypełnić zgłoszenie (do 17.05.2022) i uiścić opłatę wpisową.

Zgłoszenia przyjmowane są parami. Co najmniej jedna osoba z pary musi posiadać Kartę Absolwenta UMK, legitymację studenta UMK lub ucznia Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu.

Turniej zostanie rozegrany w sali nr 1A na 1. piętrze Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 37.

Opłata wpisowa wynosi:

• 20 zł dla posiadaczy Karty Absolwenta UMK lub legitymacji studenta UMK
  • 25 zł dla pozostałych osób
  • uczniowie ULO są zwolnieni z opłat

Organizatorzy przewidują również "zniżkę ekologiczną" 5 zł dla wszystkich osób, które przyjdą z własnym kubkiem i łyżeczką (w celu ograniczenia zużycia jednorazowych naczyń plastikowych).

Wydarzenie na Facebooku

udost�pnij na facebook udost�pnij na twitterze udost�pnij na linkedin wy�lij mailem wydrukuj
wszystkie wydarzenia